Шафа-купе Luna 250

Шафа-купе Луна

Недавно в продажі з’явилася нова спальня Луна. Українська компанія МіроМарк що спеціалізується на виготовленні класичних спалень запустила нову лінійку меблів в стилі модерн. До них ввійшла система спальних сучасних меблів під назвою Luna.

Замовити шафу-купе Луна 250 >>>

 

луна шафа купе

 

Ми вже збирали декілька модулів цього гарнітуру на вітрину нашого магазину. Поки що їх не купили, але наші збиральники та продавці встигли відмітити що меблі досить напоганої якості як на свою цінову категорію.

Ліжко з м’яким узголівям, комод та приліжкові тумби виставлені в нашому залі для огляду що знаходиться в м. Івано-Франківську. Ви можете прийти до нас та побачити якість на власні очі. Минулого тижня в нас замовили шафа-купе від цього гарнітуру під назвою Луна 250.

 

шафа луна

Вперше ми збирали шафу-купе в містечку Тлумач неподалік обласного центру. Як і більшість виробів фабрики МіроМарк шафа мультиопційна. Це означає що покупці можуть самі обирати внутрішнє наповнення з кількох варіантів. Кому потрібні полиці, може комплектувати ними цей виріб. Для тих кому необхідне місце для довгого одягу, можна поставити труби під вішаки.

В даному випадку клієнти розділили шафу-купе на дві рівні частини. Одну з полицями, іншу з трубами. На мою думку вони вибрали не той варіант поличок оскільки надто широкі плити з часом будуть прогинатися під вагою одягу. Я б вибирав полиці Т-подібні. Така опція також є в системі спальних меблів Луна.

Шафа Луна закривається двома фасадами. Обидва складаються з частин та скріплюються профілем. В даному варіанті один фасад в кольорі земля, інший – дуб Крафт. Хоча нічого не заважає комбінувати ці фасади по іншому. Наприклад в шахматному порядку.

Як на мене то специфічний колір навряд чи обіцяє виробу великі продажі. Шафа, як то кажуть, на любителя. Такі меблі купують лише через те що вони можуть гарно вписуватися в інтер’єр, чимось доповнювати його. Але час покаже. Фабрика МіроМарк випустила дуже багато новинок. Деякі з них точно утримаються на ринку, інші швидко знімуть з виробництва. Де буде шафа-купе Luna 250 залежить від попиту покупців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *